DFDS Seawaysi tervitamine FerryScanis

Viimati uuendatud


FerryScani ja DFDS Seawaysi logod

Just õigel ajal suveks on meil hea meel teatada lõpuks oma partnerlusest ja integratsioonist DFDS Seawaysiga. DFDS on üks Euroopa suurimaid parvlaevade operaatoreid, mille liinid ulatuvad kogu Läänemere, Põhjamere ja La Manche'i väinasse. Meil on hea meel, et saame pakkuda nende marsruute oma kasutajatele ja ootame nendega koostööd, et muuta parvlaevareisid veelgi kättesaadavamaks. Kuigi DFDS pakub Euroopas suurt hulka parvlaevamarsruute, oleme otsustanud keskenduda ainult nende marsruutidele Läänemerel, et olla kooskõlas meie FerryScani missiooniga.

DFDS on suur parvlaevaoperaator Euroopas, mille liinid ühendavad Saksamaad, Lätit, Leedut, Rootsit, Eestit, Prantsusmaad, Taanit, Ühendkuningriiki ja Iirimaad. DFDS-i lisamine FerryScanile annab klientidele veelgi rohkem võimalusi reisimiseks Bali merel.

FerryScanis uued DFDS-i marsruudid

FerryScanisse on lisatud järgmised DFDS-i marsruudid. Pange tähele, et mõnda marsruuti saab broneerida ainult siis, kui teil on sõiduk.

Tee Sagedus Broneerimisinfo
Frederikshavn ↔ Oslo Mitu päevas Broneeringuteabe saamiseks klõpsake
Kopenhaagen ↔ Oslo Mitu päevas Broneeringuteabe saamiseks klõpsake
Karlshamn ↔ Klaipėda Mitu päevas Broneeringuteabe saamiseks klõpsake
Kiel ↔ Klaipėda Mitu päevas Broneeringuteabe saamiseks klõpsake
Stockholm ↔ Paldiski Mitu päevas Broneeringuteabe saamiseks klõpsake
DFDS Crown Seaways ja DFDS Pearl Seaways dokisid Kopenhaagenis.
DFDS Crown Seaways ja DFDS Pearl Seaways dokisid Kopenhaagenis.

Läheb edasi

Meil on hea meel, et meil on eesõigus teha koostööd DFDS Seawaysiga. Nende lisamine FerryScanile muudab meie rakenduse just nii palju paremaks ja me oleme põnevil pikaajalise koostöö üle.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more