FerryScani kohta


FerryScani nimi pärineb sõnast "Ferry Scandinavia" ja esindab meie peamist eesmärki: olla Läänemere laevateabe, uudiste ja piletite peamine ressurss. Usume, et keskendudes ainult ühele piirkonnale, garanteerime, et oleme teie parvlaevareisil kõige teadlikum ja kasulikum partner. Lõppude lõpuks ei ole praamiga sõitmine kõikjal maailmas sama.

Me ei müü teile rohkem, kui vajate, ja ütleme teile ausalt, mis toimub. Me ei tegele võltsarvustuste loomise ega kelmuste taktika kasutamisega, oleme siin pika mängu jaoks ja soovime, et te usaldaksite meid rännakutel veel aastaid.


Äriteave

FerryScan on Port Zero Venturesi projekt, ettevõte, mis keskendub tehnoloogia kasutamisele transporditööstuse probleemide lahendamisel.

Port Zero Ventures ja laiemalt FerryScan on Ameerika Ühendriikides registreeritud ettevõte. Kui olete Euroopa klient, siis tõenäoliselt suhtlete meie Eesti tütarettevõttega Port Zero Baltic OÜ.

Meie meeskond

FerryScan on täiesti kauge ettevõte, kus enamik inimesi töötab kas Euroopast või Ameerikast. Me areneme kaugmeeskonnana, sest oleme nagu meie kliendid – paljudest riikidest üle maailma!


Meie lugu

2017 - Soomes Helsingi ülikoolis magistriõpinguid lõpetades otsustavad Peter Goetsch ja külla tulnud kauaaegne sõber Westley Bonack võtta ette reisi üle Soome lahe Eestisse. Seejärel sõidavad nad praamiga Stockholmi. Teel mõistavad nad, et kui te pole kohalik, pole Läänemerel laevagraafikute ja piletite jaoks usaldusväärseid ressursse. Sellest sünnib idee.

2018 - Peter ja Westley moodustavad Port Zero Venturesi ja FerryScani arendus algab. Sügisel lansseeritakse lihtne kontseptsiooni tõestus.

2020 - FerryScan kasvab pidevalt, tuues kaasa peamised parvlaevapartnerid nagu Viking Line, Tallink-Silja ja Finnlines.

2021 - Vaatamata COVID-19 suurele vastutuulele jätkame põhifunktsioonide lisamist rakendusse ja kaasame rohkem põhipartnereid, nagu Eckerö Line ja Stena Line.

2022 - Avasime Eestis ettevõtte Port Zero Baltic OÜ, et oma EL-põhiseid kliente paremini teenindada.

2023 - FerryScan kasvab jätkuvalt, lisades põhipartneriteks DFDS Seawaysi ja Polferriesi.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more