FerryScani kohta


FerryScani ehitas väike kirglik ettevõte, mille asutasid Ameerika Ühendriikides Wisconsinis innukad reisijad - üle 40 riigi meie vahel! Meile meeldib näha uusi kohti ja arvame, et reisimine peaks olema mugav, kasutama uusimat tehnoloogiat ja olema ausam.


Kes me oleme

Meie asutajad Peter Goetsch ja Westley Bonack lõid FerryScani, et aidata inimestel leida parimaid reisivõimalusi Läänemerel ja anda kasulikku teavet, mis aitab teil vajalikku reisi broneerida.

Me ei müü teile rohkem, kui vajate, ja ütleme teile ausalt, mis toimub. Me ei tegele võltsarvustuste loomise ega kelmuste taktika kasutamisega, oleme siin pika mängu jaoks ja soovime, et te usaldaksite meid rännakutel veel aastaid.

Meie meeskond

Peter ja Westley juhivad igapäevaseid toiminguid, programmeerimist ja müüki.

Bill, Alyona, Anne ja Valentin abistavad turunduse, toe ja tõlgete ning kõigi raskete kulisside taga, mis annavad teile FerryScani.

Miks me FerryScan'i lõime?

Nägime tõelist lõhet ajakohastatud andmete ja parvlaevade broneerimist puudutava teabe vahel ning nägime, et teiste parvlaevade operaatorid puudusid teiste saitide otsingutest. Me teadsime, et saame hõlbustada teie broneerimist, pakkudes teile samas rohkem teavet. Oleme parvlaevade vastu kirglikud ja sooviksime seda transpordivahendit rohkem avada, et rohkem inimesi saaksid nautida parvlaevade pakutavaid ilusaid vaatamisväärsusi ja mugavaid reise. Võib -olla näeme isegi teie järgmisel reisil!

Tulevik

Praamide broneerimine pole kahjuks nii mugav kui lennupileti broneerimine ja teave pole läbipaistev, kuid arvame, et saame seda muuta. Praamid on väga mugavad, sageli kiiremad kui lühilendud ja palju mugavamad kui lendamine või sõitmine. Saate oma piletit palju lihtsamalt muuta ja populaarsetel marsruutidel tehakse palju reise, mõnikord iga paari tunni tagant, võrreldes samade liinidega lennufirmaga.


Täname, et külastasite meid ja loodame, et aitate meil jätkuvalt reiside tulevikku ehitada.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more