Viking Line ferry approaching Åland islands.

Läänemere parvlaevaoperaatorite nimekiri

Läänemerel on vähemalt 10 parvlaevaoperaatorit, mis pakuvad reisijate- ja sõidukitransporti. Läänemerel on palju marsruute ja neid teenindavad paljud operaatorid. Läänemere ainulaadne aspekt on see, et väikseimad operaatorid suudavad teatud liinidel konkureerida suurimatega.

Vaadake ka meie varasemat selleteemalist ajaveebi postitust

Viimati uuendatud 2020-04-15

DFDS Seaways


DFDS Seaways on osa DFDS-ist, tohutust laevandus- ja logistikaettevõttest, mille peakontor asub Taanis. DFDS Seaways opereerib paljude reisi- ja kaubaparvlaevadega kogu Läänemerel, Põhjamerel ja La Manche'i väinas.

DFDS Seaways logo

Loe rohkem

Eckerö Line


Eckerö Line (mitte segi ajada Eckerölinjeniga) on Helsingis asuv parvlaevafirma, mis pakub Helsingi ja Tallinna vahel ühte parvlaeva. Vaatamata Eckerö Line'i suhteliselt väikesele suurusele jääb see siiski järjepidevaks ja taskukohaseks ühenduseks Helsingi ja Tallinna vahel.

Eckerö Line logo

Loe rohkem

Eckerö Linjen


Eckerö Linjen (mitte segi ajada Eckerö Line'iga) on Ahvenamaal asuv parvlaevafirma, mis pakub Eckerö (Ahvenamaa) ja Grisslehamni (Rootsi) vahelist parvlaeva.

Eckerö Linjen logo

Loe rohkem

Finnlines


Finnlines on Helsingis asuv parvlaevakompanii ja ainus ettevõte, mis ühendab parvlaevaga Helsingit Saksamaaga (Lübeck või Travemünde). Finnlines pakub ka ühendusi Saksamaa ja Rootsi (Malmö), aga ka Rootsi (Stockholm) vahel Soome (Naantali või Turu). Finnlines on osa Itaalia Grimaldi kontsernist.

Finnlines logo

Loe rohkem

St. Peter Line


St. Peter Line opereerib ringmarsruuti läbi Läänemere, ühendades eelkõige Soome (Helsingi) Venemaaga (Peterburi) ning on üks väheseid võimalusi viisavabaks juurdepääsuks (72 tundi) Venemaale Euroopast.

St. Peter Line logo

Loe rohkem

Stena Line


Stena Line on suur parvlaevaoperaator Põhja -Euroopas. Nad pakuvad parvlaevu Briti saarte, Mandri -Euroopa ja Skandinaavia vahel. Läänemerel pakub Stena Line marsruute Läti, Rootsi, Poola, Saksamaa ja Taani vahel.

Stena Line logo

Loe rohkem

TT-Line


TT-Line on suur tegija Lõuna-Läänemere lõunaosas, ühendades Saksamaa sagedasti Poola, Leedu ja Rootsiga.

TT-Line logo

Loe rohkem

Tallink Silja


Tallink Silja on Tallinnas asuv parvlaevakompanii ja üks Läänemere suurimaid parvlaevaoperaatoreid. Neil on kaasaegne laevastik ja nad ühendavad peamiselt Ida-Balti sihtkohti, st Rootsit, Soomet, Ahvenamaad, Eestit, Lätit jne.

Tallink Silja logo

Loe rohkem

Viking Line


Viking Line on Soome parvlaevakompanii ja üks suurimaid operaatoreid Läänemerel. Viking Line'il on kaasaegsete laevade laevastik ja see sõidab marsruute Rootsi, Ahvenamaa, Eesti ja Soome vahel.

Viking Line logo

Loe rohkem

Wasaline


Wasaline opereerib maailma kõige põhjapoolsemat reisiparvlaeva, mis ühendab Soome Vaasa ja Umeå Rootsis. Need pakuvad teiste Balti parvlaevaoperaatoritega võrreldes ainulaadset valikut laeval ja võivad olla hea valik, ühendades Kesk -Soome Rootsiga.

Wasaline logo

Loe rohkem

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more