Uus Stena Line marsruut Hankost Nynäshamni (Stockholm)

Viimati uuendatud


Translation missing: et.img_alt

2022. aasta alguses alustas Stena Line uut liini Soome Hanko ja Rootsi Nynäshamni vahel. Marsruut ühendab mõlema riigi pealinnapiirkondi sadamatega, mis ei ole nii hõivatud kui Stockholmis ja Helsingis, muutes selle autojuhtidele mugavamaks.

Hanko-Nynäshamni marsruudi broneerimiseks on vaja sõidukit (või mootorratast). Marsruut algab igapäevaste väljumistega õhtuti, kuigi positiivse tagasiside korral oleme kindlad, et Stena Line lisab väljumisi juurde. Kuna sellel marsruudil on fookus kaubaveol, siis huvitavama reisijakogemuse huvides soovitame vaadata Turu-Stockholmi ja Helsingi-Stockholmi marsruute.

Reisi üksikasjad

2023. aasta sügisest opereerib Hanko ja Nynäshamni vahelist liini kaks laeva: Urd ja Stena Gothica. Igas suunas toimub üks öine väljumine. Reis on mugav 12-13 tundi, läbides enamasti Soome saarestikku.

Reisi pikkus 12 tundi
Reisi sagedus Üks kord päevas (ööreis)
Praamioperaator Stena Line
Laevad Urd ja Stena Gothica
M/S Urd – üks parvlaevad liinil Nynäshamnist Hankosse
M/S Urd – üks parvlaevad liinil Nynäshamnist Hankosse

Hanko kohta

Hankö asub Helsingist umbes 120 km läänes ja Turust 150 km idas. Hanko asub Soome kõige lõunapoolsemas tipus. Hanko on väikelinn ja eelistatud kaubaveoks, kuna kõik teised Rootsist Soome suunduvad praamid tulevad Turusse või Helsingisse, mis on mõlemad suure liiklusega linnad.

Nynäshamni kohta

Nynäshamn on suur sadam, mis asub Stockholmist 55 km lõuna pool. Nynäshamnist on lihtne edasi sõita Lõuna-Rootsi, Kopenhaagenisse, Göteborgi, Oslosse jne. Nynäshamnil on kaubalaevaühendus Läti, Poola ja Gotlandiga.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more