Kiireim parvlaev Saksamaa ja Rootsi vahel

Viimati uuendatud


Saksamaad ja Rootsit ühendavad paljud parvlaevad, kõige populaarsemad liinid on Rostocki ja Trelleborgi ning Lübecki ja Malmö vahel. Kielist Göteborgi on ka pikem praamitee. Samuti pidage meeles, et Taanit Rootsiga ühendab palju parvlaevu, mida võib samuti kaaluda. Selles postituses uurime kõiki võimalusi ja otsustame, milline parvlaev on Saksamaa ja Rootsi vahel kiireim.

Praami marsruudi kaart Saksamaalt Rootsi
Praami marsruudi kaart Saksamaalt Rootsi

Peamised parvlaevaoperaatorid Saksamaa ja Rootsi vahel on Stena Line, Finnlines ja TT-Line. Pardakogemus võib olenevalt konkreetsest marsruudist, aastaajast ja laevast oluliselt erineda.

Allpool on toodud ülevaade Saksamaa ja Rootsi vahelistest parvlaevaliinidest.

Tee Kirjeldus Broneerimisinfo
Rostock ↔ Trelleborg Üks populaarsemaid marsruute Saksamaa ja Rootsi vahel. Stena Line'i ja TT-Line'i vahel on palju teenuseid nii päeval kui öösel. Broneeringuteabe saamiseks klõpsake
Kiel ↔ Göteborg Nišimarsruut, mis ühendab Kieli Rootsi suuruselt teise linnaga. Stena Line teenindab seda marsruuti igapäevase ööbimisega parvlaevaga. Tippaegadel võib liinile lisada teise parvlaeva, mis võimaldab mõlemas suunas kaks väljumist päevas. Broneeringuteabe saamiseks klõpsake
Lübeck ↔ Malmö Finnlines ühendab Lübecki (Travemünde sadam) Malmöga, igas suunas 2-3 väljumist päevas. See marsruut on väga suunatud kauba- ja veoautojuhtidele, kuigi teretulnud on ka tavalised pendeldajad. Malmö asub Kopenhaagenist teisel pool Oresundi silda. Broneeringuteabe saamiseks klõpsake
Lübeck ↔ Trelleborg Teenindab TT-Line mitme igapäevase väljumisega. Broneeringuteabe saamiseks klõpsake

Kiireim parvlaev Saksamaalt Rootsi: Rostock-Trelleborg

Kiireim parvlaev Saksamaa ja Rootsi vahel sõidab hetkel Rostockist Trelleborgi. Kaks parvlaevaoperaatorit, Stena Line ja TT-Line, pakuvad iga päev mitut väljumist. Kuna kestvus on vaid 6-7 tundi, on see selgelt kiireim parvlaevaühendus Saksamaa ja Rootsi vahel. Kui sõidate öise praamiga, kaaluge mõnda muud allolevat võimalust, kuna võib olla mugavam sõita veidi pikema praamiga, et saaksite öö täis magada.

Kestus 6-7 tundi
Purjetamised päevas 5+
Sadam Rostockis Rostocki parvlaevaterminal
Trelleborgi sadam Trelleborgi parvlaevaterminal
Praami marsruudi kaart Rostockist Trelleborgi
Praami marsruudi kaart Rostockist Trelleborgi

1. võimalus: Stena Line

Teid teenindavad Mecklenburg-Vorpommern ja Skane parvlaevad. Rostocki sadamasse jõudmine on ühistranspordiga üsna lihtne. Trelleborgi sadam asub kesklinnast jalutuskäigu kaugusel.

Valik 2: TT-Line

TT-Line opereerib samal marsruudil ka Rostocki ja Trelleborgi vahel, mõnikord koostöös Stena Line'iga.

Alternatiivne võimalus: Kielist Göteborgi

Praami marsruudi kaart Kielist Göteborgi
Praami marsruudi kaart Kielist Göteborgi

Pikem alternatiivne praam on Kieli ja Göteborgi vahel. See praam võib olla kasulik, kui soovite minna Göteborgi või kui soovite sõita pikema praamiga, et saaksite magada täis öö. Parvlaeva opereerib Stena Line ja see kestab üle 14 tunni. Parvlaev väljub Kielist Schwedenkai terminalist ja saabub Göteborgi Tysklandsterminaleni terminali.

Kestus 14 tundi 30 minutit
Purjetamised päevas 1-2
Sadam Kielis Kiel Schwedenkai parvlaevaterminal
Sadam Göteborgis Göteborgi Tysklandsterminaleni parvlaevaterminal

Alternatiivne võimalus: Lübeck/Travemünde kuni Malmö

Praami marsruudi kaart Lübeckist Malmösse
Praami marsruudi kaart Lübeckist Malmösse

Hea alternatiiv Rostock-Trelleborgi praamile on Lübecki ja Malmö vahel. Parvlaev kestab 9–10 tundi, mis annab teile rohkem aega magada. Samuti asub Malmö teisel pool Oresundi silda Kopenhaagenist, nii et Malmöst pääseb hõlpsasti Kopenhaagenisse. Parvlaeva opereerib Finnlines ja päevas on 2-3 väljumist.

Kestus 9-10 tundi
Purjetamised päevas 2-3
Sadam Lübeckis Lübecki (Travemünde) sadam, Skandinavienkai terminal
Sadam Malmös Malmö sadam

Alternatiivne võimalus: Lübeck/Travemünde kuni Trelleborg

Praami marsruudi kaart Lübeckist Trelleborgi
Praami marsruudi kaart Lübeckist Trelleborgi

Viimane võimalus on Lübecki ja Trelleborgi vahel. Seda parvlaeva opereerib TT-Line ja see kestab 9-10 tundi. Päevas on 2-3 väljumist. See parvlaev on väga sarnane Lübeck-Malmö praamiga, ainult et see saabub Malmö asemel Trelleborgi.

Kestus 9-10 tundi
Purjetamised päevas 2-3
Sadam Lübeckis Lübecki (Travemünde) sadam, Skandinavienkai terminal
Trelleborgi sadam Trelleborgi parvlaevaterminal
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more