Parvlaevad ja kruiisid Saksamaa ja Rootsi vahel

Saksamaa ja Rootsi on hästi ühendatud reisi- ja kaubalaevadega. Saksamaad ja Rootsit ühendavad vähemalt neli regulaarset parvlaevaliini. Saksamaal väljuvad praamid Kieli, Lübecki (Travemünde) ja Rostocki sadamatest. Rootsis väljuvad praamid Göteborgist, Malmöst ja Trelleborgist. Saksamaalt Rootsi praamiga sõitmine võib olla kiirem ja mugavam viis kui läbi Taani sõitmine. Paljud parvlaevad pakuvad öiseid väljumisi, mis teeb selle äärmiselt mugavaks.

Paljud parvlaevad ühendavad Põhja-Saksamaad Lõuna-Rootsiga.
Paljud parvlaevad ühendavad Põhja-Saksamaad Lõuna-Rootsiga.

Faktid + arvud

Aktiivsed parvlaevamarsruudid 4+ (vt allpool)
Peamised praamioperaatorid 3 - Stena Line, Finnlines, TT-Line (Vt allpool)
Ületusi päevas 16+

Parvlaevamarsruudid

Tee Märge
Rostockist Trelleborgi Üks populaarsemaid marsruute Saksamaa ja Rootsi vahel. Stena Line'i ja TT-Line'i vahel on palju väljumisi nii päeva jooksul kui ka öösel.
Kielist Göteborgi Nišimarsruut, mis ühendab Kieli Rootsi suuruselt teise linnaga. Stena Line teenindab seda marsruuti igapäevase ööbimisega parvlaevaga. Tippaegadel saab liinile lisada teise parvlaeva, mis annab igas suunas kaks väljumist päevas.
Lübeck/Travemünde kuni Malmö Finnlines ühendab Lübecki (Travemünde sadam) Malmöga, igas suunas 2-3 väljumist päevas. See marsruut on väga keskendunud kauba- ja veoautojuhtidele, kuigi oodatud on ka tavalised reisijad. Malmö asub Kopenhaagenist teisel pool Øresundi silda.
Lübeck/Travemünde kuni Trelleborgi Lennufirmat teenindab TT-Line mitme päevase väljumisega.

Parvlaevaoperaatorid

Peamised parvlaevaoperaatorid Saksamaa ja Rootsi vahel on Stena Line, Finnlines ja TT-Line. Pardakogemus võib olenevalt konkreetsest marsruudist, aastaajast ja laevast suuresti erineda. Üldiselt on Soome ja Rootsi vahelised parvlaevaliinid teiste Läänemere marsruutidega võrreldes utilitaarsemad.


Muud Balti parvlaevaliinid


Praamipiletite leidmine

Sellel lehel mainitud marsruute saab broneerida otse FerryScaniga! Aitame teid broneerimisprotsessi igas etapis.

Otsige reise siit
Ferry Scan logo
Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more