Tasuta laevapiletid Ukraina pagulastele

Viimati uuendatud


Ukraina sõja tõttu pakuvad paljud Läänemere parvlaevafirmad Ukrainast põgenevatele ukrainlastele tasuta transporti. Siin on nimekiri kõigi Ukraina põgenike parvlaevatranspordi üksikasjadega.

Eckerö Liin

Eckerö Line'il on Helsingi ja Tallinna vahel laevaliinid, mis sõidavad sageli. Eckerö Line pakub Ukraina põgenikele tasuta laevapileteid ja toetust humanitaarkaubale. Broneerimisinfo leiad siit:
Eckerö liinipiletid

Finnlines

Finnlinesil on laevaliinid Saksamaa (Travemünde/Lübeck), Rootsi (Malmö, Kapellskär) ja Soome (Naantali/Turu, Helsingi) vahel. Finnlines pakub ukrainlastele ka tasuta laevapileteid. Rohkem infot siit:
Finnlinesi piletid

Stena Liin

Stena Line'il on lai liinivõrk Soomes, Rootsis, Lätis, Poolas, Saksamaal ja Taanis. Stena Line'il on ka palju marsruute, mis ühendavad Ühendkuningriiki, Iirimaad, Prantsusmaad ja Hollandit. Stena Line pakub ukrainlastele tasuta laevapileteid, samuti humanitaar- ja heategevusorganisatsioone. Uuri lähemalt siit:
Stena Line'i piletid

Tallink Silja

Tallink Silja on üks Läänemere suurimaid parvlaevade operaatoreid, mille liinid on Eesti, Soome ja Rootsi vahel. Tallink Silja pakub Ukraina põgenikele tasuta laevapileteid, aga ka humanitaarlasti Ukraina toetuseks. Loe lähemalt siit:
Tallink Silja Piletid

Viking Line

Viking Line'il on sagedaste väljumistega laevaliinid Eesti, Soome ja Rootsi vahel. Kuigi Viking Line ei ole praegu veebis loetletud, pakub Ukraina põgenikele pileteid kõigil marsruutidel. Müügi- ja turundusjuhi Ilja Berunenko sõnul: "Pakume pagulastele tasuta pileteid kõikidel meie liinidel. Pakume tasuta reisipileteid ja kohti sõiduautodele, pikkadel liinidel Stockholmi/Stockholmist ka Standard kajutid. Broneerimine toimub meie klienditeeninduse kaudu aadressil [email protected]"

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more