Praamid Saksamaa ja Soome vahel

Viimati uuendatud


Praegu on Põhja -Saksamaa ja Soome vahel üks regulaarne reisijatevedu. Praam väljub Lübeckist (Travemünde) ja jõuab Soome (Helsingisse) umbes 29 tundi hiljem. Parvlaevaühendust opereerib Finnlines, kes opereerib ka mitmeid parvlaevu Saksamaa, Soome ja Rootsi vahel.

Helsinki Architecture

Teenuse üksikasjad

Saksamaalt väljub praam öösel kell 3:00, jõudes järgmisel päeval Soome. Soomest Saksamaale vastupidises suunas väljub praam igal õhtul kell 17.00, jõudes järgmisel õhtul Lübecki (Travemünde). See teenus töötab iga päev, välja arvatud mõned erandid.

Tee Väljasõit Saabumine
Lübeck (Travemünde) Helsingisse 3:00 9: 00/9: 30 (+1 päev)
Helsingist Lübecki (Travemünde) 17:00 21:30 (+1 päev)

Pardal on kõige mugavam võimalus broneerida kajut mereöödeks. Finnlinesi kolmel laeval (Finnstar, Finnmaid ja Finnlady) on lai valik majutusvõimalusi iga eelarve jaoks. Samuti saate reisile reserveerida lamamistooli, mis on üldiselt odavaim võimalus.

29 tunni pärast pole see parvlaev Soome ja Saksamaa vahel sugugi kiireim ühendus. See on siiski mugavam, kui reisite autoga. Lisaks, kui reisite suure pagasiga, on see parvlaev hea valik, kuna see on sageli odavam kui võrreldav lend ja lisatasude pärast muretsemata saate võtta nii palju pagasit kui soovite. Ennekõike on see rahulik viis Läänemere läbimiseks, kui teil on aega kulutada.

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more