Parvlaevareisi pagasi kontrollnimekiri

Viimati uuendatud


Kas soovite enne praamile minekut teada, mida pakkida? Siin on FerryScan kontrollnimekiri. Enne laevareisi võtmist tuleb kaasa võtta mõned olulised asjad. Tutvustame teile, mida meeles pidada:

1) Võtke kaasa pass või kehtiv reisidokument, näiteks juhiluba või kodakondsust tõendav dokument. Veenduge, et teil oleks vastav viisa valmis (peate võib -olla saatkonda minema).

COVID-19 põhjustab endiselt palju piiranguid . Veenduge, et teil oleks sujuvalt sisenemiseks kõik testid või dokumendid valmis.

2) Võta reisile kaasa sobiv valuuta. Teie operaator ütleb teile, milliseid makseid aktsepteeritakse, kuid üldiselt aktsepteeritakse Visa, Mastercard ja lahkuva ja saabuva riigi valuutat. Mõnikord saate isegi laeval valuutat vahetada, kuid see ei pruugi olla parim vahetuskurss.


  • Soovitame 50 eurot reisija kohta, et saaksite Rootsi lauas süüa maitsvat kõike, mida saate süüa, osta tollimaksuvabalt alkoholi või sigarette ja osta laevakauplusest unustatud esemeid. Olen unustanud pudeliavajad ja hambapasta varem, kuid sageli on neid teie mugavuse huvides palju rohkem. Pidage meeles, et need esemed on praamil kallimad, nii et kui saate selle eelnevalt osta, säästate raha

3) Kui võtate auto, võtke kaasa oma sõiduki registreerimis- ja juhiluba ning ärge unustage rahvusvahelist juhiluba juhuks, kui kohtute edasisel teekonnal politseiga. Mõned riigid võivad nõuda tollimaksu, mis võib olla üsna suur, seega ärge unustage kontrollida siseneva riigi piiriprotseduure. Veenduge ka, et teil oleks sihtriigis seaduslikult lubatud sõita!

4) Ärge unustage, et peate magama! Tõenäoliselt ootab teid saabudes väga pikk päev vaatamisväärsustega tutvumist, seega veenduge, et olete magamiseks valmis. Kõrvatroppe soovitaksin kõigile liigselt põnevatele purjus naabritele ja silmamaski, kui teil on aknaga salong. Kui asi halvaks läheb, küsige naabrilt viisakalt, kas nad saavad kuskil mujal pidutseda või laeva töötajad kaasata.


Tehke nimekiri!

Meie nimekiri sisaldab:

Hambapasta Pass
Hambahari Passi ja viisade koopiad, kui kaotate passi
Šampoon Vajadusel juhiluba koos IDP -ga (rahvusvaheline juhiluba)
Juuksepalsam Deebetkaart (helistage panka enne välisreisi)
Föön Sularaha - euro või kohalik valuuta
Seep või kehapesu Riided
Kõrvatropid Vesi (või raha vee eest)
Silma mask Toit (või raha toidu eest)
Meelelahutus - raamatud, iPad, sülearvuti, muusika või taskuhäälingusaated Trükitud piletid + teave edasise reisi kohta, et hõlpsalt piiri ületada

Viimase hetke küsimuste korral hoidke oma piletile või FerryScanile trükitud parvlaevapakkuja kontaktnumber!

Loodame, et see aitab teil meeles pidada olulisi esemeid, mille olete muidu unustanud. Tulge kindlasti sellele lehele tagasi, et veenduda, et te ei unustanud põhitõdesid, ja andke meile teada, kui me midagi unustasime, aadressil [email protected].

Aitäh ja head purjetamist!

Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more